top of page

"

עזרת לי לפרוץ מחסומים יצירתיים ולראות לאן אני הולך מבחינת הקריירה ובכלל מה אני רוצה מהחיים, היית לי לאוזן קשבת מבינה, מכילה, מקבלת ותמיד שמה לב לפרטים הכי קטנים. משיבה עם השאלות הכי טובות, כאלה שפותחות את הראש, נותנות פרספקטיבה ויוצרות בהירות. האימונים תמיד המשיכו לחולל בי שינוי במהלך השבוע, וזה רק מראה לי כמה האימונים היו משמעותיים בשבילי. ניחנת ביכולת אבחנה והבנה יוצאות דופן שבאו לביטוי באימונים יחד עם היכולת לשנות את כיוון התהליך כל פעם בהתאם למקום בו הייתי בכל פעם שהגעתי

  דניאל 

במירוץ הקשה של לבנות ולנהל חברה, היזמים והמנהלים מפוקסים ועובדים כל דקה ביממה - הם במשחק. אבל, מי שמשחק כל הזמן, לא משתפר! מהר מאוד למדנו איך המפגש עם רותי, בין עבודה משוגעת בארץ ובחו"ל הופך להיות פרק זמן מאוד משמעותי בלו"ז. מהר מאוד רותי התפקסה על הדברים שצריך לשפר, לחדד, להבהיר ולפעמים גם לזרוק החוצה. זה לא כיף! זה שעות קשות של להסתכל פנימה והחוצה, לתת חוות דעת עצמית ולקבל על הראש, אבל קשה באימונים קל בקרב. רותי, תודה רבה על ההשקעה באימונים, אין ספק שהרבה יותר קל להיות בכושר כשמשחקים על כל המגרש. מאמנת כמוך זה חלק מאוד חשוב בהצלחה שלנו.

—  Dan Amiga Co Founder and CTO, Fireglass (acquired by Symantec in 2017) —

"

"

היה לי תהליך מדהים שאיני רוצה בכלל שייפסק,

אני אוהבת את המפגשים איתה, את שיטת העבודה שלה;

מבחינתי זו הייתה חוויה סוערת ובאותה נשימה חיובית כי מהרגע הראשון הרגשתי שישנה עשייה, התקדמות, תהליך ואני לגמרי זוקפת את זה לזכותה של רותי.

יש הרבה כלים שאני לוקחת איתי ומשתמשת בהם גם כיום ובטוחה שעוד אשתמש; 
רובם אני אפילו לא מצליחה לקרוא בשם מתוך הסיבה שהם כבר חלחלו והפכו חלק ממני; הרבה סיטואציות שאני עוצרת ותוהה "מממ.. מה רותי הייתה אומרת על זה"

או נעזרת במשפטים, דרכים שלמדתי יחד איתה במפגשים- אם זה דיבור חיובי, שאילת שאלות, לא לחכות ופשוט לעשות! להיות בעשייה כי עשייה יוצרת עשייה, לדעת שלא הכל צריך להיות מושלם וזו בתכלס טיפה בים מהמון דברים טובים ומלמדים שלקחתי איתי מרותי המדהימה ובטוחה אני שבכל רפרוף נוסף על המחברת שלנו מפעם לפעם אני אשתהה ואפנים עוד ועוד ואופתע כל פעם מחדש לכמה למדתי ועברתי בזכות המפגשים איתה ♥

  ש.א. 

כמאמנת אישית, רותי מביאה אל השולחן את ניסיונה האישי במצבי רילוקיישן, ואת ניסיונה בעבודה עם סטארט-אפים ומשקיעים. היא חכמה מאוד ומאזינה מדהימה מצד אחד, ומאוד מניעה לפעולה מאידך גיסא. היא עשתה עבודה אדירה בפיזור הלחץ וניתוח אמיתי של סיטואציות ואת הסיבות להחלטות שלקחתי. היא עזרה לי  לגבש את הבעיות האמיתיות שהטרידו אותי וחסמו אותי. רותי הוסיפה הרבה בהירות לחיי היום-יום, דבר שעזר לי להתמקד בפריטים הקריטיים להצלחתי.  

  א.ה. מנהל בכיר בסטארטאפ, ברילוקשיין

"

"

CEO זה תפקיד בודד ושואב. בסוף היום דיונים בינך לבין עצמך הם עניין שבשגרה והם שמובילים לקבלת החלטות.

לבדידות בקבלת ההחלטות, ולקבלת ההחלטות עצמן יש השלכות. אלה הן ההשלכות שאיתן מתמודד CEO בכל רגע נתון ומהן הוא גם מושפע ומשפיע על אחרים, בעסק ומחוצה לו.

רותי עוזרת לפרק את תהליך קבלת ההחלטות לחלקים ומביאה אותך להבין עם עצמך את מקור החלקים שלך ואיך אתה יכול להרכיב אותם אחרת כדי שיובילו לקבלת החלטות יותר מושכלות, תוך ניצול חוזקות ושמירה על אורך חיים נורמלי ככל הניתן. אני התחלתי, היום כל ההנהלה של אינסיילו ממשיכה.

  רועי קתמור, שותף-מייסד ומנכ"ל Ensilo 

יש מאמנים שמניעים אותך לפעולה, ויש כאלה שתומכים ומדברים ומנסים להגיע למהות הפנימית שלך. רותי תומכת בשתי הגישות ונעה בין שתיהן באומנות של אמן טאי צ'י.

רגע אחד משדרת המון אמפטיה מקשיבה ומחזקת אותך, ורגע אחרי גורמת לך להבין ולרצות לעשות דברים כדי להיות במקום אחר.

 א.פ.

"

"

התחלתי איתך את המפגשים כשאני בצומת מבחינת קריירה.

מלאה בחששות, חוסר ביטחון וחסמים מהעבר.

האותנטיות שלך, הנכונות הכנה, האמיתית והרצון שלך לעזור ולראות תמיד את החיובי גרמו לי להשתחרר ולסמוך עליי ומכאן גם על עצמי, לאט לאט וביחד קילפנו את השכבות.

הראייה שלי על החיים, ההבנה אותם, היכולת שלי להעז לעשות, היחסים עם בעלי והילדים כל אלו השתנו בעקבות האימון. אני פשוט אדם אחר.

תודה לך שאת המלווה שלי, שתמיד היית שם בשבילי.

וכמו שאת תמיד אומרת: מי שלא מנסה לא יודע כמה רחוק יוכל להגיע - כל כך מדויק!

  ט.י.

בתור יזם שפקפק בצורך באימון אישי אני ממליך על רותי בחום.

לרותי ניסיון עשיר בעולם היזמות, חוכמה וידע רב.

רותי דחפה אותי למיצוי היכולות האישיות שלי, ונתנה לי כלים אפקטיביים להתמודדות עם האתגרים של עולם היזמות

  Udi Yavo, Co Founder & CTO at Ensilo 

"

"

רותי, הלכנו דרך ביחד, צללנו למעמקים ועלינו לגבהים. נתת לי בטחון ליצור אמון ולהיפתח, אפשרת לי לצמוח ולהתפתח.

האופטימיות המאפיינת אותך, טוב ליבך והאמונה שלך בי עזרו לי להאמין בעצמי ובסוף כל מפגש הלכתי הביתה עם תובנות חדשות ועם נחישות לעשייה ושיפור.

היום אני בוחרת להתמודד, אני מוכנה לחוות, להרגיש ולעשות, אני מבינה שזה נקרא לחיות.

אני רוצה להודות לך רותי על ההשקעה, על האנרגיה והאכפתיות, על שבכל פעם שנפגשנו הרגשתי שאת, כל כולך שם רק בשבילי

  ע.ב. 

אחד הדברים העיקריים שלקחתי מהתהליך הוא היכולת להתרכז בדברים החשובים ולהגדיר נכון את המטרות האישיות שלי גם בחברה וגם במשפחה

  א.ד, בכיר בחברת סטארטאפ

"

"

חוכמתך, הקשבתך, היצירתיות שלך,האנרגיות הזורמות ממך פתחו בפני פרספקטיבות חדשות ואפשרויות שקודם לא הבחנתי בקיומן

  ג.נ. 

יש לך יכולת להיות מקצועית וגם חברה ולעשות את זה בצורה הכי נכונה ומדויקת שיש - את פשוט משנה חיים! את שלי שינית

  א.ב. 

"

"

רוצה לדעת למה אתה מסוגל באמת?, וחשוב מכך - להשיג זאת עם הרבה חוכמה, הבנה, הקשבה, יצירתיות ואנרגיות טובות (ובלתי נדלות) רותי פותחת אפשרויות נוספות, מציגה פרספקטיבה שונה ודוחפת לשיפור מתמיד בתפיסה וביכולות האישיים. יצא לי לעבור אימון אישי אצל רותי והן לעבוד עם קולגות שעברו אימון אישי אצל רותי. התוצאות מורגשות ומפתיעות בעוצמתן. ממליצה בחום לכל יזם ומנהל.  

—  Galit (Efron) Nitzan, General Manager, Israel site at Ensilo —

רותי, מהמפגש הראשון שלנו היה לי ברור שאני רוצה שתהיי המאמנת שלי.

את קשובה, אינטליגנטית, את רגישה וגם אסרטיבית.

ידעת להביא אותי לדרך שתביא אותי לתוצאה, לשינוי בחשיבה ובדרך.

יש בך יכולת לזהות מי יושב מולך ולעזור למצוא דרך שונה להסתכל על מצבים, 

מבלי לגרום להתנגדויות.

ידעת לקרוא אותי בין השורות ולהגיע להארות שלא חשבתי שאפשר.

את אוהבת לעזור ומרגישים את זה.

נהניתי מכל רגע...

תודה.

 ח.א.

"

"

אחד הדברים העיקריים שלקחתי מהתהליך הוא היכולת להתרכז בדברים החשובים ולהגדיר נכון את המטרות האישיות שלי גם בחברה וגם במשפחה

  א.ד. בכיר בחברת סטארטאפ 

"

I have been sharing my amazing experience of how you have made me realize what was holding me back from my full potential. It was really important to work the kinks out and doing the homework, has helped me reshape my way of life - THANK YOU!!  XO

 C.K. 

"

Being an executive in a start-up company means that you’re under constant pressure, working around the clock with very little resources and hardly any time to yourself and your loved ones. When relocation to a new country is included, new sort of challenges and unknowns are added into the mix.

As a personal coach, Ruthy brings to the table her own personal experience in relocation situations, as well as her experience in working with startups and investors. She’s a super smart and an amazing listener on one hand, and very action driven on the other hand. She’s done tremendous work in diffusing pressure and dissecting the real, “under the hood”, reasons for actions I took, and helped in crystallizing the real issues that were bothering me and blocking me. Ruthy added a lot of clarity into my day to day life, which helped me focus on the critical items to my success.

—  E.H ,Senior Executive, start-up company, Relocated to USA —

הגעתי אליך בשלב בו אני נמצאת בצומת דרכים בין העבודה שעסקתי בה, לבין העסק שלי שרציתי לפתוח מחדש. 

העברת אותי תהליך מדהים שנתן לי פיקוס למטרה ומצד שני גם מקום להירגע 

התהליך היה משימתי ומדויק

בזכות ההדרכה והשאלות הנכונות, עזרת לי להבין מה אני רוצה, מה חוסם אותי, ממה אני מפחדת ואיך להתמודד עם הפחד.

עזרת לי לבנות תכנית מסודרת, לא וויתרת לי על שום פרט !.......

לאט לאט גם נגענו בדברים מאוד אישיים... 

שהתגלו כדברים שעצרו אותי והשפיעו עלי מבלי שאשים לב.

את גילית אמפטיה שריגשה אותי מאוד!

נתת לי להרגיש בטוחה להיפתח בפנייך ושם גם הראת את הצד האנושי שיש בך, הגענו להמון תובנות, קיבלתי המון כלים להמשך הדרך

בתור אחת שבדיוק סיימה קורס מאמנים אני יכולה להגיד מכל הלב שיש לי המון מה ללמוד ממך. את בהחלט השראה למאמנים חדשים שיוצאים לדרך חדשה 

  נ.ח.

"

bottom of page